választ alumínium Állapot a dánok hogy szerepelnek a kajak kenu vb Nehezen megfogható előnézet Érintő érzék

Kajak-kenu-vb: aranyérem és nyolc tokiói kvóta a négyes döntőkben

Kopasz Bálint a vb-arany után az Európa-bajnokságot is megnyerte

Kajak-kenu: kettős siker női kenuban a maratoni vb-n - NSO

Szeged.hu - Kopasz három számban indul a dániai kajak-kenu vb-n, Kárász  Anna ismét a négyest erősíti
Szeged.hu - Kopasz három számban indul a dániai kajak-kenu vb-n, Kárász Anna ismét a négyest erősíti

Potyogtak a magyar érmek a kajak-kenu-világbajnokságon

Három magyar érem a kajak-kenu világbajnokság pénteki döntőiben -  Infostart.hu
Három magyar érem a kajak-kenu világbajnokság pénteki döntőiben - Infostart.hu

Arany, két ezüst és három 4. hely – videón a magyar kajak-kenusok szombati  döntői | M4 Sport
Arany, két ezüst és három 4. hely – videón a magyar kajak-kenusok szombati döntői | M4 Sport

Kajak-kenu vb: Két arany és összesen hét magyar érem szombaton

Kajak-kenu vb: 200 és 500 méteres döntők - NSO

Kajak-kenu vb: két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben

Magyar éremeső a maratoni kajak-kenu vb első két napján | Mandiner

SZOLJON - Íme a második fél év sporteseményei 2018-ban: Szolnok rendezi a  kajak-kenu ob-t
SZOLJON - Íme a második fél év sporteseményei 2018-ban: Szolnok rendezi a kajak-kenu ob-t

Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati  döntőkben - Körös Hírcentrum
Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Körös Hírcentrum

Tótka olimpiai bajnok, Csipes, Rasovszky ezüstérmesek | Euronews

Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint  második lett | 24.hu
Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint második lett | 24.hu

Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes  kettős - Eurosport
Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes kettős - Eurosport

Az egyik tokiói hős kihagyja, a másik három számot vállal a kajak-kenu

Kajak-kenu vb - Magyar arany és ezüst a nyitányon

Német dominancia Racicében - Eurosport

Kajak-kenu vb: világbajnok a Kozák, Csipes duó és Gazsó - NSO

Nem tudja és nem is akarja levetkőzni a múltját a magyar kajakos

Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18  éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink |  Mandiner
Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18 éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink | Mandiner

Arany itt, arany ott – videón a magyar kajak-kenusok vasárnapi döntői | M4  Sport
Arany itt, arany ott – videón a magyar kajak-kenusok vasárnapi döntői | M4 Sport