TEOL - Aszti-Vas Kupa: négyszázan eveztek a holtágon

Zöld jelzést kapott a magyar kérelem

Index - Sport - Kopasz Bálinték legyőzték Tótka Sándorékat Szegeden

14(!) magyar arany szombat délután | Kajak-Kenu Sport

Magyar éremeső a szegedi kajak-kenu vk-n - sport

Aranyérmekkel tért vissza a kajak-kenu ob-n az olimpiai bajnok Tótka Sándor  - Sportal.hu
Aranyérmekkel tért vissza a kajak-kenu ob-n az olimpiai bajnok Tótka Sándor - Sportal.hu

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar  versenyzők egyetlen nap alatt - sport
Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar versenyzők egyetlen nap alatt - sport

Két friss olimpiai bajnokunk nagy csatáját hozta a vb-válogató | 24.hu

Kajak-Kenu vásár | Új Nelo sete kajak áron alul eladó | Facebook

Egy kivétellel a magyar versenyzők elődöntősök kajak-kenuban

Kajak-Kenu Győr - Véget ért a Vidék Bajnokság Fadd Domboriban. A váltókkal  együtt 32 arany, 22 ezüst és 15 bronzérem jutott egyesületünknek, ha  darabra nézzük akkor 150 versenyzőnk 146 db érmet hozott
Kajak-Kenu Győr - Véget ért a Vidék Bajnokság Fadd Domboriban. A váltókkal együtt 32 arany, 22 ezüst és 15 bronzérem jutott egyesületünknek, ha darabra nézzük akkor 150 versenyzőnk 146 db érmet hozott

Dunakeszi, Göd és Vác sportolóinak eredményei

Jelentkezz a Békési Kajak-Kenu Clubhoz! | By Békési Kajak-Kenu Club |  Facebook
Jelentkezz a Békési Kajak-Kenu Clubhoz! | By Békési Kajak-Kenu Club | Facebook

Index - Sport - „A magyar kajak-kenu ebben az évben is bizonyította, hogy a  világ élvonalához tartozik”
Index - Sport - „A magyar kajak-kenu ebben az évben is bizonyította, hogy a világ élvonalához tartozik”

Nekünk szurkolhatsz a paralimpián: Kajak-kenu csapat

SZOLJON - Négy megyebeli versenyzőnk indul az Európa-bajnokságon

Kajak-Kenu Győr - Rendkívül eredményes volt a 2000 méter klubunk számára,  versenyzőink sorra nyerték az érmeket és szállították a helyezéseket az  intenzív szembeszélben rendezett versenyen. Vidék Bajnok: Béres Áron (C1  Férfi Kölyök
Kajak-Kenu Győr - Rendkívül eredményes volt a 2000 méter klubunk számára, versenyzőink sorra nyerték az érmeket és szállították a helyezéseket az intenzív szembeszélben rendezett versenyen. Vidék Bajnok: Béres Áron (C1 Férfi Kölyök

Magyar kajak-kenu - hírek, cikkek az Indexen

Kiszli Vanda megvédte címét, Czéllai-Vörös Zsófia harmadik női K-1-ben |  JochaPress.hu
Kiszli Vanda megvédte címét, Czéllai-Vörös Zsófia harmadik női K-1-ben | JochaPress.hu