Home

Cirkusz kém Tengeri betegség kajak kenu olimpiai érmek fák fejfájás Gáznemű

Szombat hajnalban és reggel újabb magyar érmek várhatók az olimpián

Tíz magyar érem a kajak-kenu vb-n – ez most jó szereplés vagy sem? -  Cívishír.hu
Tíz magyar érem a kajak-kenu vb-n – ez most jó szereplés vagy sem? - Cívishír.hu

Öt arany, összesen 12 érem és 12 olimpiai kvóta Szegeden - Infostart.hu

Kajak-kenu - Nemzeti Sport Online

Hetek Közéleti Hetilap - Szépen gyűlnek a magyar olimpiai érmek: bronzérem  és negyedik hely női kajak kettes 2500 méteren
Hetek Közéleti Hetilap - Szépen gyűlnek a magyar olimpiai érmek: bronzérem és negyedik hely női kajak kettes 2500 méteren

Álomszerű sikerek a kajak-kenu vb-n - Infostart.hu

Kajak-kenu Eb: Magyarország legyőzte Európát, 18 éremmel lett első az  éremtáblázaton - Telex
Kajak-kenu Eb: Magyarország legyőzte Európát, 18 éremmel lett első az éremtáblázaton - Telex

Nemcsakfoci: Harmadik lett Magyarország a szegedi kajak-kenu vb  éremtáblázatán - Csakfoci.hu
Nemcsakfoci: Harmadik lett Magyarország a szegedi kajak-kenu vb éremtáblázatán - Csakfoci.hu

Jó rajt kajak-kenuban: hétből hatan bejutottak a középfutamokba | Olimpia  2021
Jó rajt kajak-kenuban: hétből hatan bejutottak a középfutamokba | Olimpia 2021

Index - Sport - Záporoztak a magyar aranyérmek a kajak-kenu Eb zárónapján

Magyar érmek a maratoni kajak-kenu vb záró napján - Sportal.hu

Kopasz Bálint is aranyérmes, négy éremmel zártuk a kajak-kenu vb szombati  napját | 168.hu
Kopasz Bálint is aranyérmes, négy éremmel zártuk a kajak-kenu vb szombati napját | 168.hu

Sport: Letarolták a kajak-kenu Eb-t a magyarok, 18 érmet söpörtünk be  (összefoglaló) | hvg.hu
Sport: Letarolták a kajak-kenu Eb-t a magyarok, 18 érmet söpörtünk be (összefoglaló) | hvg.hu

Kajak-kenu: Tótka Sándor olimpiai aranyérmes a sprintversenyben - Cikk -  Szabadság hírportál
Kajak-kenu: Tótka Sándor olimpiai aranyérmes a sprintversenyben - Cikk - Szabadság hírportál

Index - Sport - Négy névvel bővült a kajak-kenusok dicsőségfala

Zsákszámra nyerte az érmeket a magyar kajak-kenu 2019-ben is | Kajak-Kenu  Sport
Zsákszámra nyerte az érmeket a magyar kajak-kenu 2019-ben is | Kajak-Kenu Sport

Kozák Danuta – Wikipédia

Lőrincz Tamás olimpiai bajnok, arany-, ezüst- és bronzérem a kajakosoknál,  Berecz Zsombor 2. vitorlázásban – ez volt az olimpia 11. napja | Olimpia  2021
Lőrincz Tamás olimpiai bajnok, arany-, ezüst- és bronzérem a kajakosoknál, Berecz Zsombor 2. vitorlázásban – ez volt az olimpia 11. napja | Olimpia 2021

Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu  világbajnokságon | hvg.hu
Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu világbajnokságon | hvg.hu

HAON - Elhunyt Varga Ferenc, az első olimpiai érmes magyar kajakos

Ez az olimpia a férfi kajakosaink diadalmenete volt.” - Eurosport

Éremeső a kajak-kenusoknál - nlc.hu

Öt magyar érem, közöttük két arany, egyetlen nap alatt - Népújság

Sporthírek: A tokiói Olimpia második felének eseményei és a magyar érmesek  - Tóth Brigitta
Sporthírek: A tokiói Olimpia második felének eseményei és a magyar érmesek - Tóth Brigitta

Atlanta óta nem volt ilyen sok magyar érem az olimpián

Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek  örülhettünk - Hazai sztár | Femina
Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek örülhettünk - Hazai sztár | Femina

Kozák Danutáé az 500. magyar olimpiai érem - Nyári Olimpia 2016 Rio

Multisport Eb – Újabb három érem kajak-kenuban | Új Szó | A szlovákiai  magyar napilap és hírportál
Multisport Eb – Újabb három érem kajak-kenuban | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál